Новини‎ > ‎

Кращі спортсмени Енергодара відзначені нагородами міського голови

опубліковано 12 вер. 2016 р., 03:26 Відділ інформації   [ оновлено 12 вер. 2016 р., 03:27 ]
 
9 вересня у конференц-залі виконавчого комітету відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту. Зі святом спортсменів привітали міський голова Павло Музика, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, виконувач обов'язків генерального директора ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом” Володимир Пишний, голова профспілкового комітету ВП “Запорізька АЕС” Микола Захаров. 
    У своїй промові Павло Олексійович нагадав, що Енергодар славиться своїми численними спортивними досягненнями та перемогами на змаганнях європейського та світового рівнів. У місті працюють спортивні заклади, які відвідують тисячі енергодарців різного віку. Це дитячо-юнацька спортивна школа з боксу ім.В.Манзулі, спортивно-оздоровчий комплекс ВП “Запорізька АЕС”, плавальний басейн ВП “Запорізька АЕС”, Центр туризма, краєзнавства та спорту, водно-спортивна база ВП “Запорізька АЕС”, яхт-клуб “Борисфен”.
  
    Листами подяки міського голови, цінними подарунками та пам'ятними кубками за високі досягнення у спорті були нагороджені 10 кращих спортсменів міста, серед яких — майстри спорту міжнародного класу, чемпіони України, Європи та світу з таких видів спорту як пауерліфтинг, футзал, веслування, бокс, легка атлетика, карате, тайський бокс. Листами подяки міського голови відзначені 10 тренерів та вчителів фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розвиток спортивного життя міста. Окрім того, заслужені нагороди спортсмени, вчителі фізичної культури та керівники спортивних гуртків отримали від ВП “Запорізька АЕС” та управління освіти. 
    Після урочистої частини для гостей свята пройшов концерт за участю солістів та творчих колективів міста.