Новини‎ > ‎

Кращих спортсменів міста нагороджено почесними відзнаками міського голови

опубліковано 28 груд. 2016 р., 04:05 Відділ інформації   [ оновлено 28 груд. 2016 р., 04:41 ]
        28 грудня у виконавчому комітеті міської ради відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів міста, які отримуватимуть премію міського голови у 2017 році, а також відзначення призерів змагань з легкої атлетики. У заході взяли участь міський голова Павло Музика, депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний, заступники міського голови Ігор Курдя та Яна Дабіжа, депутат Енергодарської міської ради Андрій Карбасов.
        Міський голова подякував спортсменам та тренерам за самовіддану працю та гідний результат, побажав нових спортивних досягнень та волі до перемоги.  
        - Кожен з вас гідно представляє Енергодар на змаганнях різного рівня, з успіхом бере участь у чемпіонатах України, Європи та світу, прославляючи своїми досягненнями рідне місто. Подальших вам успіхів у змаганнях, нових звершень та перемог.
  
  
        Павло Музика вручив Листи подяки міського голови десяти кращим спортсменам міста за результатами змагань 2016 року, які отримуватимуть щомісячну премію міського голови у розмірі 1000 гривень у наступному році. Як запевнив Павло Олексійович у наступному році планується внести корективи до положення про відзначення преміями спортсменів міста та збільшити її розмір до 3000 гривень. 
        Серед спортсменів, які отримуватимуть премію міського голови у 2017 році, - вихованці Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу ім. В.Р.Манзулі, спортивно-оздоровчого комплексу ВП “Запорізька АЕС”, Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту. Більшість з них входять до складу збірної команди України. Декілька років поспіль премію міського голови отримують майстри спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженим опорно-руховим апаратом, багаторазові призери Паралімпійських ігор, Кубку Світу – 2016, Чемпіонатів України Раїса Топоркова та Аліна Кумейко (тренер – Сергій Кумейко).
  
        Листами подяки міського голови відзначено призерів легкоатлетичних змагань - вихованців Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту, а також керівника гуртка з легкої атлетики центру Віталія Борисенка.