Новини‎ > ‎

Кращих підприємців міста привітали з професійним святом

опубліковано 1 вер. 2016 р., 00:46 Відділ інформації   [ оновлено 2 вер. 2016 р., 03:02 ]
31 серпня у виконавчому комітеті міської ради відбувся урочистий прийом з нагоди Дня підприємця.  15 кращих представників малого та середнього бізнесу міста були відзначені Почесними грамотами виконавчого комітету та Листами подяки міського голови за високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, благодійну допомогу у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста. 
    
З вітальним словом до представників бізнесу звернулися перший заступник міського голови Ігор Курдя та депутат міської ради Андрій Карбасов. Ігор Іванович подякував підприємцям за плідну співпрацю з органами влади, вагомий внесок у наповнення міського бюджету, сумлінну та ефективну роботу на благо рідного міста. Як кращих платників податків відзначено приватних підприємців Любов Живову, Івана Чувака, директора ТОВ “Енергодарська станція технічного обслуговування” Костянтина Коноваленка та керівника ПП “МАГ–ТЕХНОЛОГІЯ” Світлану Юркевич. За особистий внесок у соціально-культурний розвиток міста та благодійну допомогу у вирішенні соціальних проблем для незахищених верств населення Почесними грамотами відзначені Світлана Мєдвєдєва та Володимир Редька.
  

    Станом на липень 2016 року у місті зареєстровано 1663 особи-підприємця, що на 122 особи менше, ніж у 2015 році, з них сплачують податки 1557 осіб. Протягом першого півріччя 2016 року зареєстровано 104 фізичних особи-підприємця. Як і у попередні роки найпопулярнішою галуззю економічної діяльності в Енергодарі залишається роздрібна торгівля. Завдяки платникам податків Енергодарського ОДПІ протягом січня-червня 2016 року до міського бюджету надійшло коштів у розмірі 12,3 млн.грн.