Новини‎ > ‎

Координаційною радою з питань сприяння розвитку громадянського суспільства підбито підсумки роботи за 2017 рік та затверджено план роботи на перший квартал поточного року

опубліковано 9 лют. 2018 р., 04:48 Відділ інформації   [ оновлено 9 лют. 2018 р., 04:50 ]
     
  
8 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Для участі у засіданні зареєструвалися 24 члени.
        Учасники засідання заслухали звіт голови Координаційної ради Уляни Коробчук про діяльність дорадчого органу за 2017 рік, роботу якого визнали задовільною. Присутні обговорили та затвердили план роботи Координаційної ради на І квартал поточного року.
        У ході засідання також обговорено питання щодо об’єднання постійних комісій, які діють при Координаційній раді, для оптимізації їх роботи. Крім цього, було вирішено доручити Секретаріату ради провести моніторинг відвідувань її членів та винести рішення щодо виведення зі складу ради тих осіб, які, згідно п.3.7. пп.1 Положення про Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради, більш ніж два рази підряд без поважних причин були відсутні на її засіданнях.