Новини‎ > ‎

Координаційна рада обговорила стан розгляду заяв із земельних питань

опубліковано 28 вер. 2016 р., 07:09 Відділ інформації   [ оновлено 28 вер. 2016 р., 07:09 ]
        28.09.2016 під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
 
Члени ради заслухали керівника Регіонального фонду підтримки підприємництва у Запорізькій області Володимира Степаненка, який доповів про роботу фонду у напрямку підтримки малого та середнього бізнесу, налагодження взаємозв'язку влади та підприємництва, захисту прав підприємців та надання консультаційної допомоги у їх роботі.
 
У ході засідання члени Координаційної ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них, а також заслухали інформацію виконувача обов'язків начальника управління комунальної власності міської ради Володимира Дмитренка з питання стосовно оренди комунального майна та проведення роботи щодо оприлюднення інформації про підсумки проведеної інвентаризації на комунальних підприємствах та закладах міста.
Начальник управління економіки міської ради О.Овчатова доповіла про виконання заходів з виконання резолюції економічного форуму “Партнерство бізнесу і влади — запорука збалансованого розвитку міста Енергодара”, який пройшов у місті 12 травня поточного року.