Новини‎ > ‎

Комунальним службам доручено до травневих свят завершити роботи з благоустрою міста

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 06:19 Відділ інформації   [ оновлено 4 квіт. 2017 р., 06:24 ]
        04 квітня 2017 року, за дорученням міського голови Павла Музики, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов провів виїзну нараду з питання щодо благоустрою території міста, зокрема, упорядкування та приведення до належного стану пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку на площі перед МПК «Сучасник» та міського фонтану по вулиці Центральній.
 
        За результатами наради працівникам КП «Підприємство комунальної власності» у термін до 15 квітня поточного року доручено здійснити очищення та відновлення парапету пам’ятника, заміну облицювальної плитки фундаменту. прибирання прилеглої території.
        У ході виїзної наради Василь Разводов також зустрівся з представниками КП «ЦД «Промінь», яке є балансоутримувачем території міського фонтану по вулиці Центральній. За результатами огляду керівництву комунального підприємства доручено у термін до 1 травня привести фонтан до належного вигляду, перевірити систему поливу, здійснити заміну пошкодженої плитки,  попередньо визначившись із переліком необхідних матеріалів для проведення поточних ремонтних робіт. Про результати проведеної роботи керівництву комунальних підприємств доручено відзвітувати особисто міському голові Павлу Музиці.
 
 
        - До початку травневих свят фонтан повинен запрацювати, - наголосив Василь Разводов. – У такому вигляді, який є на сьогодні, його не можна запускати. Наше завдання  – завершити благоустрій цієї території, створивши комфортні умови для відпочинку енергодарців.