Новини‎ > ‎

Комісією з питань захисту прав дитини розглянуто ряд планових питань

опубліковано 1 лют. 2017 р., 07:05 Відділ інформації   [ оновлено 2 лют. 2017 р., 08:45 ]
 
1 лютого 2017 року
 під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Членами комісії були розглянуті п'ять питань, які стосуються встановлення часу зустрічі з дитиною, захисту майнових та житлових прав дітей. З усіх питань прийняті відповідні рішення. 
У ході засідання було заслухано щорічний звіт міських служб за 2016 рік про стан утримання, виховання та навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних супровід та соціальний захист даної категорії.Службою у справах дітей протягом січня 2017 року підготовлено висновки за минулий рік про стан утримання, навчання та виховання дітей, які перебувають на обліку на підставі аналізу інформації, яка надається навчально-виховними закладами міста, Енергодарським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. ДЗ "СМСЧ №1" та Енергодарським міським відділенням поліції. Спеціалістами проаналізовано рівень навчальних досягнень дітей, залучення їх до позашкільної освіти, результати медичного обстеження дітей тощо. Протягом 2016 року за кошти обласного та міського бюджету оздоровлено 48 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 7 до 17 років. За результатами розгляду звіту керівникам дошкільних та загальноосвітніх закладів доручено посилити співпрацю з позашкільними закладами щодо залучення дітей до гурткової роботи та позашкільної освіти; спеціалістам психологічної служби здійснювати постійний психолого-педагогічний супровід дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей; ЕМЦСССДМ продовжити роботу щодо охоплення соціальним супроводом дітей-сиріт, дітей. які перебувають під опікою або виховуються у прийомних сім'ях; ДЗ "СМСЧ №1" по можливості забезпечити санаторне лікування дітей, які його потребують.
        Рішенням комісії сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, взято під соціальних супровід спеціалістами Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.