Новини‎ > ‎

Комісія з питань ЖКГ Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства підбила підсумки року

опубліковано 2 лют. 2018 р., 01:57 Відділ інформації   [ оновлено 2 лют. 2018 р., 01:57 ]
      
 
1 лютого 2018 року, за участю секретаря ради Лесі Нікітіної, відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.
        До порядку денного засідання було включено два питання – про підсумки роботи комісії та про план роботи на перший квартал поточного року. У 2017 році, за ініціативи членів Координаційної ради, проведено робочу нараду з питань створення ОСББ, загальноміський круглий стіл з проблемних питань житлово-комунального господарства та нараду з питань несанкціонованого встановлення тимчасових споруд. Протягом року комісією проведено 11 засідань, з них 3 – спільно з Секретаріатом Координаційної ради. 
        Найближчим часом планується провести зустріч членів Координаційної ради з представниками міської влади та комунальних служб з питання щодо проведення конкурсу на керуючу компанію з обслуговування будинків, врегулювання тарифів на житлово-комунальні послуги, відпрацювання звернень громадян, проведення інвентаризації житлового фонду, ремонту доріг тощо. Окрім того, заплановано проведення робочої наради з питання вирішення проблеми безпритульних тварин.