Новини‎ > ‎

Клієнтів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітали з Днем захисту дітей

опубліковано 1 черв. 2016 р., 23:59 Відділ інформації   [ оновлено 1 черв. 2016 р., 23:59 ]
         1 червня в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей для клієнтів центру проведено ігрову розважальну програму “Літо запрошує до розваг”. Учасників заходу привітав начальник юридичного управління міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук, який побажав дітям приємного відпочинку на літніх канікулах:
  
        - Сьогодні нашим першочерговим завданням є забезпечення належних умов для того, щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою, мала можливість розвити свої інтереси та здібності, отримала належну освіту й виховання. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашого міста, а й майбутнє країни, зазначив Дмитро Васильович.    
        До привітань приєдналися директор ЕМ ЦСССДМ Тетяна Сидорик, настоятель храму Святого Йосифа Обручника Екзархату Української Греко-Католицької церкви Олександр Варницький, настоятель Свято-Богоявленського храму ієрей Василій Брода, депутат міської ради Іван Попов. Свято продовжилося веселою розважальною програмою та конкурсом малюнку на асфальті “Райдужне свято кольорів”.