Новини‎ > ‎

Клієнти Енергодарського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у черговий раз стали призерами Міжнародного творчого фестивалю

опубліковано 7 вер. 2016 р., 04:28 Відділ інформації   [ оновлено 7 вер. 2016 р., 04:29 ]
    6 вересня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа привітала клієнтів Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - переможців XXV Міжнародного фестивалю творчості інвалідів “Повір у себе, який пройшов з 30 серпня по 2 вересня у Бердянську. 
    Цього року ювілейний фестиваль зібрав близько 150 учасників - організацій інвалідів з різних міст України: Хмельницького, Вінниці, Дрогобича, Полтави, Приазов’я, Акимівки, Горіхова, Куйбишева, Енергодару, Дніпра, Маріуполя, Запоріжжя та Бердянська. 
  
            Фестиваль спрямований на підтримку розвитку соціальної адаптації та реабілітації людей з особливими потребами. У фестивалі за традицією взяли участь клієнти Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Цього року вперше спробували свої сили у змаганнях з армрестлінгу Ольга Сатріхіна, яка посіла І місце, Дар’я Ланкевич (ІІ місце) та Яна Чумак (ІІ місце). Серед чоловіків “срібло” у змаганнях з армрестлінгу виборов Олександр Воропаєв.
            У рамках фестивалю відбулася виставка творчості учасників, де були представлені роботи клієнтів ЕМ ЦСССДМ. Журі відзначили їх високий рівень.  Цього ж дня відбувся огляд-конкурс номерів художньої самодіяльності учасників фестивалю. Призові місця посіли вихованці Енергодарської арт-студії (керівник — Тетяна Саломатова), Юрій Савченко та Михайло Кондратюк. 
    Також у рамках заходу було проведено “Круглий стіл”, під час якого учасники обмінялися досвідом роботи у напрямку вирішення проблем людей з обмеженими можливостями, розв’язання актуальних питань щодо організації роботи товариств інвалідів, тощо.