Новини‎ > ‎

Керівництву ВП "Запорізька АЕС" нагадали про необхідність завершення будівництва соціальних об'єктів

опубліковано 4 серп. 2017 р., 04:58 Відділ інформації   [ оновлено 4 серп. 2017 р., 05:00 ]

   
03 серпня 2017 року в актовій залі КДЦ ВП «Запорізька АЕС» пройшли громадські слухання з обговорення питання будівництва тимчасового сховища легкого типу для зберігання кондиціонованих радіоактивних відходів. У ході засідання було презентовано етапи проекту, які включають створення комплексу з переробки РАВ, реконструкцію сховищ РАВ та будівництво тимчасового сховища легкого типу. Крім того, учасники зустрічі заслухали інформацію про наслідки реалізації проекту та його вплив на стан навколишнього середовища.
        До присутніх звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов.
        - ВП "Запорізька АЕС" - основне містоутворююче підприємство, завдяки якому Енергодар сьогодні - на третьому місці серед міст України за рівнем заробітної плати. Однак у місті є проблема з недобудованими соціальними об'єктами, які НАЕК «Енергоатом» зобов'язалася завершити: житлові будинки, дитячий садок на 240 місць, будинок поліції. Сьогодні всі силові структури міста розміщені у гуртожитку, який було виведено з житлового фонду. У той же час понад 500 осіб перебувають у черзі на отримання житла. Добудова будинку поліції дозволить забезпечити житлом понад двісті енергодарців.
        Заступник міського голови повідомив, що міська влада неодноразово зверталися до керівництва НАЕК «Енергоатом» з проханням завершити будівництво соціальних об'єктів.
         - Міська влада завжди підтримувала і буде підтримувати всі починання ВП "Запорізька АЕС", спрямовані на підвищення якості виробничого процесу. Ми підтримали продовження експлуатації першого і другого блоків, підтримаємо й інші проекти - адже це робочі місця і стабільна заробітна плата жителів міста. Але ми хочемо, щоб НАЕК "Енергоатом" в особі Запорізької атомної електростанції нас почула і повернулася до питання добудови соціальних об'єктів міста. Ці питання є актуальними для кожного з нас, адже всі ми - жителі Енергодара, нам і нашим дітям тут жити.