Новини‎ > ‎

Керівництву КП «Підприємство комунальної власності» доручено представити програму заходів щодо виходу зі збитковості

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 23:49 Відділ інформації   [ оновлено 11 квіт. 2017 р., 00:16 ]
        10 квітня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика провів повторне засідання робочої комісії з розгляду фінансових планів комунальних підприємств. У ході засідання було заслухано звіт керівництва КП «Підприємство комунальної власності» про роботу підприємства, а також обговорені заходи щодо виходу КП «ПКВ» зі збиткового стану.
        Члени робочої комісії ознайомилися з результатами порівняльного аналізу основних фінансово-економічних показників діяльності підприємства за січень-лютий 2016 року і за аналогічний період 2017 року. Згідно з даними аналізу, дохід підприємства збільшився на 3,66%. Також відбулася оптимізація структури підприємства, а саме - скорочення штатного персоналу на 45 одиниць. Але у поточному році збільшився фонд оплати праці на 20,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що пов'язано з проведенням додаткових виплат до рівня мінімальної заробітної плати, яка з 01.01.2017 становить 3200,0 грн. Відповідно зросли і відрахування на соціальні заходи - на 20,5%. Крім того, збільшилися витрати підприємства на матеріальні ресурси, що пов'язано з постійним і значним зростанням цін на вартість палива, матеріалів, теплової та електричної енергії.
        Актуальним залишається питання погашення заборгованості КП «ПКВ» перед ВАТ «Запоріжжяобленерго». За інформацією керівництва комунального підприємства, на погашення заборгованості планується направляти кошти, отримані внаслідок стягнення з населення боргів за спожиті послуги. Станом на 01.03.2017 в Енергодарі - 427 боржників, сума боргу кожного з яких перевищує 5000 грн.
Серед заходів по виходу зі збиткового стану, запропонованих керівництвом КП «ПКВ», - встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, проведення енергоаудиту та аналізу потенціалу енергозбереження, зменшення споживання електричної енергії.
   
        За результатами засідання керівництву підприємства доручено представити конкретні кроки в напрямку виходу підприємства зі збитковості, переглянути статті витрат, розробити план заходів щодо скорочення витрат, приділивши особливу увагу економії ресурсів, а також розробити ряд заходів для отримання прибутку та погашення наявних заборгованостей.
        Звіти керівництва КП «ПКВ» та інших комунальних підприємств міста будуть винесені для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради, проведення якого заплановано 20 квітня 2017 року.