Новини‎ > ‎

Керівництвом ДЗ "СМСЧ №1" надано документи для передачі медичного закладу до комунальної власності

опубліковано 19 лют. 2018 р., 00:02 Відділ інформації   [ оновлено 19 лют. 2018 р., 00:35 ]
        
В Енергодарі продовжується підготовча робота щодо передачі ДЗ «СМСЧ №1» до комунальної власності міста. Напередодні було зроблено ще один суттєвий крок у цьому напрямку.
        Рішенням міської ради від 24.05.2017 №65 було надано згоду на прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №1». Тривалий час керівництво медико-санітарної частини не йшло назустріч у вирішенні питання щодо передачі закладу.  Виконавчим комітетом неодноразово було направлено листи до Міністерства охорони здоров’я України з проханням вжити заходів впливу у межах повноважень на керівництво медико-санітарної частини з метою сприяння виконання завдань щодо передачі закладу.
           Відповідно до листа МОЗ України від 12 лютого 2018 року керівництву ДЗ «СМСЧ №1» було доручено до 15 лютого 2018 року підготувати пакет документів, перелік яких визначено Постановою Кабінету Міністрів України, та надати його до Енергодарської міської ради як ініціатору передачі закладу. Станом на 15 лютого 2018 року т.в.о. начальника ДЗ «СМСЧ №1» Людмила Кульпіна передала до виконавчого комітету Енергодарської міської ради необхідну документацію, зокрема, копію статуту, фінансові звітності та техніко-економічне обґрунтування.
         На сьогодні міськими службами ведеться перевірка документації. Після узгодження повний пакет документів щодо передачі закладу буде направлено до МОЗ України. Такий крок суттєво наблизить здійснення процедури передачі медико-санітарної частини до комунальної власності, впевнені представники міської влади.