Новини‎ > ‎

Іноземні партнери допоможуть енергодарцям поліпшити якість одержуваних адміністративних та соціальних послуг

опубліковано 5 лип. 2017 р., 06:23 Відділ інформації   [ оновлено 5 лип. 2017 р., 06:23 ]
      
 
05 липня 2017 року  міський голова Павло Музика провів зустріч з міжнародним експертом німецького товариства міжнародного співробітництва “Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” Штефаном Дрегером та представниками організації з питання співробітництва для підтримки внутрішньо переміщених осіб у місті Енергодарі.
         Зустріч відбулася у рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб», спрямованого на підтримку місцевих органів самоврядування у роботі з переселенцями та жителями міста, який реалізується товариством GIZ на замовлення уряду Федеративної Республіки Німеччини. У 2016 році за результатами реалізації проекту для фізіотерапевтичного відділення Енергодарської ДЗ «СМСЧ №1» було придбано сучасне обладнання, що дозволило організувати якісні послуги з реабілітації як для переселенців, так і для всіх жителів міста.
         Перший заступник міського голови Ігор Курдя доповів про найбільш актуальні питання, у вирішенні яких можуть надати допомогу представники німецької організації. Зокрема, це соціальний захист учасників АТО, організація електронного документообігу у ДЗ «СМСЧ №1» та Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» для оптимізації роботи та поліпшення якості послуг, які надаються населенню. Ігор Іванович повідомив, що до кінця 2017 року планується завершити капітальний ремонт у приміщенні по пр.Будівельників, 22, де буде розміщено ЦНАП, відділ державної реєстрації та сектор реєстрації. Представники німецького товариства висловили готовність надавати допомогу у напрямку покращення якості надання енергодарцям адміністративних, соціальних, медичних та інших видів послуг. Штефан Дрегер наголосив, що відповідно до вимог уряду Німеччини, у 2017 році увагу буде зосереджено на наданні методичної та консультативної допомоги громадам-учасникам проекту.
         Павло Музика заявив про готовність до подальшої співпраці, наголосив на важливості налагодження ефективної взаємодії у роботі над створенням комфортних умов та розширенням спектра послуг для переселенців та всіх жителів міста.
         За підсумками засідання прийнято рішення відпрацювати план подальших кроків та визначити першочергові напрями спільної роботи. Всі заходи щодо участі Енергодара у програмі GIZ планується закріпити Меморандумом про співпрацю.