Новини‎ > ‎

Готовність ремонтних робіт покрівель складає 60-65%

опубліковано 20 жовт. 2017 р., 05:46 Відділ інформації   [ оновлено 20 жовт. 2017 р., 05:47 ]
    
20 жовтня 2017 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов провів чергову щотижневу нараду з представниками підрядних організацій щодо ремонту покрівель. Ремонт покрівель знаходиться на особистому контролі міського голови. Щотижня представники підрядних організацій звітують про хід виконання робіт, про усунення виявлених зауважень. 
    Наразі капітальний ремонт покрівель здійснюють шість підрядних організацій. На деяких об'єктах роботи добігають кінця.  Чотири підрядних організації переоцінили свої можливості - на сьогодні вони відстають від графіка. Серед основних факторів, що вплинули на строки проведення робіт, - це кадрові та фінансові проблеми. 
    Василь Разводов нагадав про те, що на минулому засіданні було окреслено ряд першочергових завдань, які повинні бути усунені протягом поточного тижня. Серед першочергових - темп та якість виконаних робіт.
    - Ви добре розумієте, що у підписаному вами договорі передбачається відповідальність за роботи, виконані не на належному рівні. Ніщо, крім погодних умов, сьогодні не може впливати на графік. Містянам не цікаво знати про причини несвоєчасного закінчення ремонту. Жителів цікавить лише одне - результат. 
    Згідно з графіком капітального ремонту покрівель роботи планується завершити у листопаді поточного року.