Новини‎ > ‎

Газозабезпечення в Енергодарі планують відновити 19-20 серпня

опубліковано 18 серп. 2017 р., 21:05 Відділ інформації   [ оновлено 18 серп. 2017 р., 21:42 ]
    
    18 серпня 2017 року під головуванням першого заступника Енергодарського міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

        Члени комісії обговорили результати перевірки протипожежної та техногенної безпеки закладів освіти міста. За результатами обстеження представниками 13-ДПРЧ було виявлено декілька об'єктів, які перебувають у критичному стані і вимагають термінового втручання. Серед них - аварійна стіна корпусу ЕЗОШ №7. Тривалий час стіна непрацюючого шкільного басейну руйнується, під час дощу вода затікає під покрівлю, чим ще більше розширює тріщину. Рятувальники зазначають, що частина корпусу вимагає демонтажу, адже під загрозою - безпека дітей. Ігор Курдя доручив провести оперативну нараду з даного питання, у ході якої обговорити можливі заходи щодо запобігання руйнуванню стіни навчального закладу.
        У ході засідання члени комісії обговорили питання аварійного відключення газопостачання в Енергодарі. За інформацією газової служби, станом на 11.00 18 серпня 2017 року завершено аварійно-відновлювальні роботи на діючому газопроводі. Початок робіт з пуску газу населенню планується у другій половині дня 18 серпня. Роботи з відновлення газопостачання будуть проводитися протягом вихідних днів 19 та 20 серпня 2017 року до повного пуску газу кожному споживачу. У зв'язку з цим енергодарців закликають забезпечити повний доступ працівників аварійної служби до приладів газу в кожній квартирі у зазначений час.