Новини‎ > ‎

Енергодар з робочим візитом відвідав заступник голови ОДА Олександр Бабанін

опубліковано 3 жовт. 2018 р., 09:19 Відділ інформації   [ оновлено 3 жовт. 2018 р., 09:26 ]
    3 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті відбулася робоча нарада за участю заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Бабаніна, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрія Полякова, міського голови Павла Музики, начальника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Селюка.
        У ході зустрічі було обговорено ряд питань соціального значення, зокрема, щодо необхідності зміни меж територій під потреби міста за рахунок земель лісового фонду. В Енергодарі гостро стоїть проблема зі скороченням території під поховання на міському кладовищі, а також існує необхідність розширення полігону твердих побутових відходів. Окрім того, до земель лісового фонду належить територія мікрорайону №10а, який зарезервовано для виділення земельних ділянок під будівництво житла учасникам АТО.
        За підсумками зустрічі винайдено конкретні шляхи вирішення зазначеного питання, які буде реалізовано найближчим часом. На сьогоднішній день знайдено порозуміння з керівництвом місцевого лісництва. 
        Олександр Бабанін висловив готовність забезпечити підтримку у вирішенні даного питання на обласному рівні. Це дозволить розпочати роботи зі зміни цільового призначення земель для розширення території під будівництво полігону ТПВ, розміщення нового міського кладовища та розташування мікрорайону під забудову для ветеранів АТО.