Новини‎ > ‎

Енергодар з робочим візитом відвідав народний депутат України Володимир Бандуров

опубліковано 21 вер. 2018 р., 21:58 Відділ інформації   [ оновлено 25 вер. 2018 р., 00:04 ]
        21 вересня 2018 року Енергодар з робочим візитом відвідав народний депутат України Володимир Бандуров.
         У рамках візиту нардеп у супроводі міського голови Павла Музики відвідав Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, де зустрівся з юними спортсменами дитячої футбольної команди «ТЕМП» та їх тренером Денисом Шоповим. Минулого року футболісти старшого складу команди представляли Запорізьку область у Всеукраїнському фінальному етапі футбольного турніру серед команд «UNICEF Football Cup» у м.Київ, в якому вибороли головний кубок змагань. 
 

         Вихованці команди «ТЕМП» регулярно стають призерами футбольних змагань. Однак для успішних тренувань юним спортсменам необхідні комфортні зручні умови. Стадіон ЕНВК №5, де тренуються діти, потребує капітального ремонту. Питання щодо реконструкції стадіону знаходиться на особистому контролі народного депутата. Ремонт спортивного майданчика зі встановленням штучного покриття футбольного поля планується реалізувати за рахунок спільного фінансування з міського бюджету і Державного фонду регіонального розвитку. Проектом передбачені роботи зі встановлення огорожі, ремонту системи освітлення, а також облаштування штучного покриття футбольного поля. 
        Володимир Бандуров вручив юним спортсменам комплекти нової футбольної форми, подякував тренерам команди «ТЕМП» Денису Шопову та Ігорю Черненку за виховання підростаючого покоління, побажав успіхів та нових перемог.
        Спільно з вихованцями народний депутат і міський голова взяли участь у висадці 10 саджанців туй на території школи.
 

         Цього ж дня Володимир Бандуров і Павло Музика відвідали Енергодарський об’єднаний міський військовий комісаріат, де нещодавно завершилися ремонтні роботи. На другому поверсі військкомату за бюджетні кошти було проведено ремонт кабінетів, які застосовуються для проведення медичних оглядів та роботи, пов’язаної з призовом громадян на військову службу. Рішенням міської ради було виділено 1,5 мільйони гривень для проведення ремонтних робіт на першому поверсі. Військовий комісар Володимир Ярина подякував міській владі за підтримку та допомогу.  Володимир Бандуров вручив колективу комісаріату цінний подарунок – ноутбук. 
 

         Народний депутат та міський голова також відвідали асфальтовий завод турецької компанії «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка виконує роботи з ремонту зливової системи на вулицях міста. Компанія застосовує у роботі високотехнологічне обладнання та має успішний досвід роботи у багатьох містах України. До кінця листопада планується завершити роботи з ремонту цементобетонних покриттів, дорожнього полотна, реконструкції водовідведення поверхневого стоку, облаштування бордюрного каменю, тротуарів, автобусних зупинок та автомобільних стоянок, укріплення зеленої зони. Володимир Бандуров високо оцінив рівень компанії, яка виконує ремонтні роботи в Енергодарі.