Новини‎ > ‎

Енергодар з робочим візитом відвідав народний депутат України Володимир Бандуров

опубліковано 26 квіт. 2018 р., 07:06 Відділ інформації   [ оновлено 2 трав. 2018 р., 04:43 ]
  
     26 квітня 2018 року Енергодар відвідав  народний депутат України Володимир Бандуров. У ході візиту нардеп зустрівся з міським головою Павлом Музикою, поспілкувався про найактуальніші проблемні питання життєдіяльності міста, які вимагають оперативного вирішення. 
        Міський голова зазначив, що більше двох років міською владою ведеться робота щодо передачі ДЗ "СМСЧ №1" до комунальної власності. Однак керівництво закладу не йде назустріч у вирішенні даного питання. Тільки у лютому поточного року пакет документів було передано до МОЗ України. Окрім того, вирішення потребує питання щодо створення в Енергодарі служби екстреної медичної допомоги. Енергодар - практично єдине місто в Україні, де робота у даному напрямку ще не розпочиналась.
        Володимир Бандуров пообіцяв надати підтримку у вирішенні питань щодо реалізації медичної реформи в Енергодарі на державному рівні, наголосивши на важливості збереження статусу спеціалізованої медико-санітарної частини, що надає послуги жителям міста-супутника Запорізької АЕС.
      
Участь у зустрічі взяли ліквідатори аварії на ЧАЕС Сергій Суворін та Іван Черненко, які розповіли депутату про нагальні проблеми чорнобильців, надання їм пільг на державному рівні.