Новини‎ > ‎

Енергодар вивчатиме досвід функціонування бюджету Польщі

опубліковано 18 вер. 2017 р., 07:10 Відділ інформації   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 07:11 ]
 
   
18 вересня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання робочої групи з розробки проекту Положення про громадський бюджет у місті Енергодарі.
    Як відомо, Енергодар долучився до участі у міжнародному проекті «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який реалізується Польсько-українським фондом співпраці ПАУСІ спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» за підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Мета проекту - підвищення рівня відкритості міської влади, активізації жителів щодо участі у бюджетному процесі та залучення їх до розподілу бюджетних коштів.
    Положення про громадський бюджет у місті Енергодарі було затверджено на позачерговій п'ятнадцятій сесії Енергодарської міської ради 30.08.2017, але постановою Енергодарського суду від 31.08.2017 було припинено дію рішень міської ради. У зв'язку з цим сьогодні заблоковано подальше впровадження громадського бюджету.
    Учасники засідання розглянули проект розпорядження міського голови «Про Координаційну раду з питань громадського бюджету у місті Енергодарі» та схвалили склад й положення Координаційної ради. Також члени робочої групи визначили склад учасників навчальної поїздки до Польщі 16-21.10.2017 щодо вивчення досвіду функціонування бюджету.