Новини‎ > ‎

Енергодар відвідав Президент Асоціації міні-футболу України

опубліковано 21 квіт. 2017 р., 05:24 Відділ інформації
     
   21 квітня 2017 року міський голова Павло Музика провів зустріч з Президентом Асоціації міні-футболу України Сергієм Владико, який перебував в Енергодарі з робочим візитом.
        У ході зустрічі було обговорено питання щодо можливості створення в Енергодарі професійної команди з футзалу. Як зазначив Сергій Владико, значна кількість вихованців енергодарської команди «Темп-ЗАЕС» (тренер Ігор Черненко) досягають визначних успіхів на всеукраїнській та міжнародній спортивній арені, входять до складу юнацької збірної України з футзалу та української дитячо-юнацької футзальної ліги. Президент Асоціації відзначив високий рівень підготовки спортсменів та професійну майстерність тренера, який вже понад 20 років розвиває цей вид спорту в Енергодарі.
        Павло Музика нагадав, що до бюджету міста на поточний рік закладено фінансування проекту реконструкції міського стадіону “Старт”, яким передбачено
заміну футбольного поля, сидінь на трибунах, обладнання бігових доріжок,  встановлення турнікетів, тощо. Тренер команди «Темп-ЗАЕС» Ігор Черненко наголосив на необхідності реалізації такого проекту, адже обладнання сучасного стадіону дозволить не тільки створити комфортні умови для спортсменів, а й залучити дітей та молодь до занять спортом та здорового способу життя.
           Сергій Владико подякував міському голові за підтримку та розвиток спорту в Енергодарі, а також вручив Подяку Президента Асоціації міні-футболу України за великий внесок у розвиток дитячо-юнацького футзалу в Україні. Почесному гостю міський голова вручив пам’ятні сувеніри з символікою міста на згадку про візит до Енергодара.