Новини‎ > ‎

Енергодар відвідав Генеральний консул Республіки Польща Януш Яблонський

опубліковано 20 лист. 2017 р., 01:47 Відділ інформації   [ оновлено 20 лист. 2017 р., 01:47 ]
        18 листопада 2017 року у Культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбувся святковий концерт з нагоди Дня незалежності Республіки Польща. Організатором заходу виступив Енергодарський клуб польської культури імені Генрика Сенкевича.
 
        З національним польським святом членів клубу привітав почесний гість -  Генеральний консул Республіки Польща Януш Яблонський. Консул подякував голові Енергодарського польського клубу Людмилі Костушевич за запрошення, активну діяльність щодо збереження польських традицій, пропагування польської мови та культури, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.
        Заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади Яна Дабіжа привітала Генерального консула та учасників заходу зі святом, вручила Людмилі Костушевич Лист подяки міського голови за плідну співпрацю з популяризації та сприяння розвитку українсько-польських відносин, а консулу - пам’ятний подарунок від міської ради.
        Для гостей заходу члени клубу польської культури підготували святковий концерт з виконанням польських фольклорних пісень та народних танців.