Новини‎ > ‎

Енергодар відвідала делегація художників і музикантів з Польщі

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 04:07 Відділ інформації   [ оновлено 4 жовт. 2018 р., 04:09 ]
        У рамках партнерства Енергодара і польського міста Кросно з 2 по 10 жовтня 2018 року у місто з гостьовим візитом приїхали представники польської делегації - учні та педагоги дитячої музичної школи міста Кросно і ліцею образотворчого мистецтва імені Тадеуша Бржозовского.
        Гості зустрілися і поспілкувалися з вихованцями та викладачами дитячих художньої і музичної шкіл міста, відвідали майстер-класи з витинанки, української пісні, кераміки, сценічної мови, активної пластики і композиції, морської справи.
 
 
        3 жовтня у виконавчому комітеті міської ради представники польської делегації зустрілися з міським головою Павлом Музикою та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрієм Терентьєвим, поспілкувалися та обмінялися пам'ятними подарунками.
        За підтримки міської влади протягом тижня для гостей проводиться низка культурно-мистецьких заходів, розважальна програма, відвідування виставок. 4 жовтня поляки разом з енергодарцями відвідали естетичну школу-інтернат «Дивосвіт» у Малій Білозерці, де взяли участь у майстер-класі з гончарного мистецтва, а в суботу 6 жовтня гостей запрошують на екскурсію по острову Хортиця.
        У рамках співдружності України і Польщі вихованці естетичних шкіл з Енергодара цього року відвідували місто Кросно, де мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом з юними художниками і музикантами з Польщі. Між культурними установами двох міст укладені Акти партнерства, які передбачають налагодження культурних зв'язків, підтримку і розвиток досягнень в галузі культури Польщі та України, встановлення творчих контактів, створення можливостей для діалогу культур обох народів.