Новини‎ > ‎

Енергодар став учасником Ініціативи Євросоюзу «Мери за економічне зростання»

опубліковано 20 черв. 2017 р., 05:53 Відділ інформації   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 03:58 ]
      
 
20 червня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика взяв участь в офіційній церемонії для 20 перших українських міст-підписантів нової Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG) в Києві.
        «Мери за економічне зростання» - нова Ініціатива Європейського Союзу, яка підтримує місцеві влади країн Східного сусідства, таких як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Метою нової ініціативи є співпраця органів місцевого самоврядування, бізнес-секторів та громадянського суспільства для посилення місцевого економічного зростання, розвитку та створення робочих місць.
        Приєднавшись до Ініціативи, Енергодар зобов'язується розробити та впровадити план економічного місцевого розвитку на 2-3 роки, спрямований на прискорення сталого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць принаймні у трьох з п'яти напрямків: нормативно-правова та інституційна база; підвищення кваліфікації та розвиток людського потенціалу; земельні ресурси та інфраструктура; доступ до фінансування; зовнішнє позиціювання і маркетинг. Підписанти Ініціативи також отримають можливість брати участь у низці заходів, конкурсів на отримання грантів для економічного розвитку, тренінгах, навчальних поїздках, заходи щодо обміну досвідом та посилення співпраці. Також місто отримає технологічну, консультативну, фінансову підтримку з боку M4EG.
        Нових членів Ініціативи «Мери за економічне зростання» привітав голова відділу «Грузія, Молдова, Інструмент Сусідства та Транскордонного співробітництва» Генерального директорату з питань сусідства та ведення переговорів по розширенню Метью Буке, який вручив керівникам місцевих громад сертифікати про підтвердження їх статусу та зобов'язань.