Новини‎ > ‎

Енергодар стане учасником міжнародного інвестиційного форуму

опубліковано 1 серп. 2016 р., 06:46 Відділ інформації   [ оновлено 1 серп. 2016 р., 21:50 ]
        1 серпня міський голова Павло Музика провів робочу нараду з питання щодо участі у І міжнародному інвестиційному форумі “Integration & Cooperation”. Участь у нараді взяли радник міського голови, виконувач обов'язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Курдя, представники ВП “Запорізька АЕС” ДП «НАЕК «Енергоатом», ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП “Атоменергомаш” ДП “НАЕК “Енергоатом” та ПП “Енхол”.
  
Проведення форуму заплановано у місті Запоріжжі 11-13 жовтня за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізької торгово-промислової палати. Захід має на меті сприяння розвитку потенціалу та інвестиційних можливостей регіону, залучення капіталовкладень в економіку Запорізької області. У рамках форуму планується проведення засідань та конференцій тематичних секцій, де Енергодар як місто-супутник двох енергетичних гігантів України — Запорізької атомної електростанції та Запорізької теплової електростанції — представлятиме сектор “Енергетика”. 
За підсумками обговорення учасниками наради прийнято рішення протягом тижня внести власні пропозиції щодо підготовки до засідання секції інвестиційного форуму в Енергодарі, визначитися з форматом його проведення та переліком учасників заходу.