Новини‎ > ‎

Енергодарську довгожительку привітали з 90-річним ювілеєм

опубліковано 31 бер. 2017 р., 01:57 Відділ інформації   [ оновлено 31 бер. 2017 р., 04:55 ]
         
   
31 березня 2017 року керуючий справами виконавчого комітету Енергодарської міської ради В.Біряк відвідав за місцем проживання та привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста Команову Розу Миколаївну.
            Роза Миколаївна народилася у селі Великий Бобрик Червонопільського району Сумської області. Під час війни переїхала з родиною до селища Тростянець Сумської області, пізніше повернулася до рідного села, де закінчила 10 класів навчання. У 1948 році поступила до Київського педагогічного інституту, після закінчення якого працювала логопедом-дефектологом у Тростянці. У 1977 році вийшла заміж та переїхала до селища Велика Білозерка Запорізької області, працювала у школі до виходу на пенсію. В Енергодарі проживає з родиною племінниці. 
            Володимир Васильович від виконавчого комітету побажав міцного здоров’я, добробуту та сімейного благополуччя, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки, вручив ювіляру пам'ятний подарунок та квіти.
         До привітань приєдналися голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова та артисти вокального колективу «Колорит».