Новини‎ > ‎

Енергодарську дитячу художню школу відкрито після капітального ремонту

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 03:39 Відділ інформації   [ оновлено 3 жовт. 2017 р., 06:51 ]
    Депутат обласної ради Олексій Сагайдачний, заступник міського голови Василь Разводов начальник відділу культури Надія Кулагіна оглянули результати проведених ремонтних робіт у дитячій художній школі.
    Вже стало традицією по закінченню ремонту у закладі дякувати людям, які долучилися до нього та внесли вагомий внесок у створення належних умов для занять юним митцям.
    Гостей закладу радо зустріла його директор Ірина Черноляхова і одразу звернула їх увагу на нові сходинки. Тепер вони зручні: і вихованцям, і батькам до вподоби. А особливо задоволені бабусі, які приводять у «храм мистецтва» своїх онуків. Зустріч було продовжено біля зимового саду, де Ірина Юріївна представила гостям дипломні роботи колишніх випускників, якими прикрашена художня школа. Після короткого екскурсу в історію закладу, гості оглянули всі його класи та особисто переконалися у якісному проведенні ремонтних робіт. 
 
 
    Особливі слова подяки лунали на адресу депутата Запорізької обласної ради Олексія Сагайдачного. Саме за його ініціативи школа отримала новий вигляд. Він допоміг підготувати відповідні документи для виділення коштів з обласного депутатського фонду, протягом проведення ремонтних робіт неодноразово відвідував заклад, особисто контролював освоєння виділених коштів. Сьогодні йому є чим пишатися, адже у закладі, яким він опікувався півтора місяця, відремонтовано покрівлю, встановлено нові вікна, проведено заміну опалення, освітлення та підлоги, замінено двері у класних кімнатах.
 
    Капітальний ремонт у художній школі не проводився з 2001 року.
    - Тепер наші діти матимуть змогу навчатися у комфортних умовах, - зазначив Олексій Сагайдачний. Для мене було і залишається пріоритетним завданням турбота про дітей, їх всебічний розвиток та організація їхнього дозвілля.
 
    Заступник міського голови Василь Разводов від імені Енергодарського міського голови Павла Музики вручив пам’ятний подарунок колективу художньої школи в особі її директора.