Новини‎ > ‎

Енергодарською міською радою виділено 10 мільйонів гривень для придбання обладнання в онкологічне відділення обласної лікарні

опубліковано 2 жовт. 2018 р., 07:14 Відділ інформації   [ оновлено 2 жовт. 2018 р., 07:14 ]
        Рішенням ради затверджено зміни до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м.Енергодарі на 2018-2020 роки. Зміни стосуються виділення додаткових коштів для забезпечення належних умов функціонування медичних закладів міста - комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради та «Спеціалізована медико-санітарна частина №1».
        Окрім того, у програмі передбачено додатково 10 млн.грн. на співфінансування для придбання медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КУ «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер запорізької обласної ради.
        Щорічно зростає кількість онкохворих у місті. У 2017 році кількість хворих з вперше встановленим діагнозом онкопатології, які стали на облік у місті Енергодарі, склала 205 осіб, з початку 2018 – 101. Більшість онкохворих енергодарців продовжують звертатися до обласної лікарні. У 2018 році обласне відділення прийняло 845 жителів нашого міста. Придбання нового сучасного обладнання дозволить забезпечити надання своєчасних якісних медичних послуг жителям області. Загальна вартість обладнання становить 85 мільйонів.