Новини‎ > ‎

Енергодарського довгожителя привітали з 90-річним ювілеєм

опубліковано 14 вер. 2018 р., 06:09 Відділ інформації
    14 вересня 2018 року відзначив своє 90-річчя житель м.Енергодара, учасник війни Іван Микитович Пензієнко.
    Іван Микитович народився 14 вересня 1928 року в с.Дніпровка Кам’янсько-Дніпровського району. Закінчив 4 класи. 15-тирічним юнаком у 1943 році пішов на фронт. Приймав участь у бойових діях при звільненні Кам'янсько-Дніпровського району (від с.Цвіткове до м.Кам'янка-Дніпровська). 
    Після звільнення Кам'янсько-Дніпровського району у складі комсомольської групи брав участь у відновленні Дніпровської гідроелектростанції у м.Запоріжжі. Перед виходом на пенсію працював на фабриці-кухні М.Могильного. Наразі проживає у м.Енергодарі.
    Ювіляр має звання Ветерана праці, а також ювілейні медалі та нагороди за доблесну і сумлінну працю.
    Від імені міської влади ювіляра привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв. З побажаннями міцного здоров'я та добробуту заступник міського голови вручив ювіляру пам'ятні подарунки і квіти від виконавчого комітету, а також подякував за життєвий досвід та трудові здобутки.
    До привітань приєднався найактивніший член ради Енергодарської міської організації ветеранів та добрий товариш ювіляра Роман Єрош. Присутні на святі солісти вокального ансамблю “Колорит” виконали для Івана Микитовича улюблені пісні воєнних років.