Новини‎ > ‎

Енергодарські спортсмени стали переможцями обласної спартакіади

опубліковано 19 черв. 2017 р., 05:09 Відділ інформації   [ оновлено 19 черв. 2017 р., 05:10 ]
        
Протягом квітня-червня 2017 року у Запорізькій області проходила Обласна спартакіада серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здорова молодь – здорова нація». Організатори змагань - Управління молоді, фізичної культури та  спорту облдержадміністрації  та обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
        Змагання проходили у чотири етапи. У рамках спартакіади спортсмени з різних міст та районів області змагалися у таких видах спорту, як пляжний волейбол, шахи, шашки, пляжний теніс, естафета. У пляжному волейболі команда Енергодара посіла третє місце, у змаганнях з пляжного тенісу та проходженні естафети виборола «срібло». У загальному заліку обласної спартакіади переможцем стала енергодарська команда. Кращими серед енергодарських спортсменів стали Ігор Рибалко, Олена В’ялова, Степан Федоренко та Олексій Тахтай.
        Переможці та призери змагань були нагороджені  кубками, медалями та грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.