Новини‎ > ‎

Енергодарські спортсмени - знову в числі кращих

опубліковано 28 лют. 2018 р., 07:19 Відділ інформації   [ оновлено 28 лют. 2018 р., 07:19 ]
      
 
28 лютого 2018 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулася прес-конференція з чемпіонкою світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату Раїсою Топорковою, її тренером Сергієм Кумейко, а також бронзовим призером Чемпіонату України з пауерліфтингу серед дорослих Миколою Григор'євим.
    20 лютого 2018 року Раїса Топоркова у складі Національної параолімпійської збірної команди з пауерліфтингу у місті Дубаї (ОАЕ) виборола золоту нагороду у новій для себе ваговій категорії до 61 кг, витиснувши вагу 101 кг і залишивши позаду сильних суперників з інших країн.
        Працівник експлуатаційного підрозділу ВП "Запорізька АЕС" Микола Григор'єв посів третє місце на Чемпіонаті України, виконавши норматив майстра спорту України.
        Енергодарський міський голова Павло Музика привітав спортсменів з перемогою, вручив пам'ятні подарунки, подякував за гідне представлення України на змаганнях, побажав нових спортивних досягнень і волі до перемоги.
        Від імені адміністрації та профспілкового комітету ВП "Запорізька АЕС" чемпіонів привітав голова профспілкового комітету ВП "ЗАЕС" Микола Захаров.
        По завершенню зустрічі спортсмени відповіли на питання журналістів, розповіли про підготовку до змагань і отримані враження.