Новини‎ > ‎

Спеціалісти служби у справах дітей Енергодарської міської ради розпочали проводити Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”

опубліковано 20 вер. 2016 р., 05:27 Відділ інформації   [ оновлено 20 вер. 2016 р., 06:02 ]
    
Щорічно, починаючи з 2006 року, службою у справах дітей міської ради спільно з управлінням освіти, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, молодіжною превенцією Енергодарського відділення поліції проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”, метою якого є соціальний захист дітей, запобігання бездоглядності, безпритульності, виявлення дітей шкільного віку, які не приступили до навчання з 1 вересня та залучення їх до навчального процесу.
    Спеціалісти служби у справах дітей розпочали роботу по попередженню невідвідування дітьми навчальних закладів задовго до початку навчального року. Протягом серпня відвідано за місцем проживання 14 сімей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей та проведено профілактичні бесіди з батьками про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків по утриманню, вихованню та навчанню своїх дітей. Проаналізовано умови проживання та утримання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та надано адресну допомогу 15 дітям шкільного віку канцелярськими товарами, комплектами постільної білизни та рушниками. Для придбання цих товарів з місцевого бюджету виділено 8 тисяч 495 гривень.
    В ході проведення Всеукраїнського профілактичного заходу учнів, які не приступили до навчання з 1 вересня 2016 року, не виявлено. Захід “Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня 2016 року. Проте впродовж усього навчального року служба у справах дітей вживатиме заходів для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобули повну загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.