Новини‎ > ‎

Енергодарські служителі та шанувальники книги відзначили Всеукраїнський день бібліотек

опубліковано 30 вер. 2016 р., 04:01 Відділ інформації   [ оновлено 30 вер. 2016 р., 04:02 ]
        30 вересня, у Енергодарі, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, біля центральної бібліотеки централізованої бібліотечної системи міста відбувся бібліотечний ярмарок, до участі у якому були запрошені всі бажаючі. У рамках заходу для гостей була організована книжкова лотерея, майстер-класи з виготовлення декоративно-прикладних виробів, різноманітні тематичні викладки та конкурси.
 
        Привітати бібліотекарів зі святом завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, постійні читачі та жителі міста. 
        - Відзначення цього свята свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства, - у своїй промові зазначила Яна Георгіївна.
        Яна Дабіжа взяла участь у майстер-класі з виготовлення ляльки мотанки. Виготовлену власноруч іграшку заступник міського голови подарувала маленькому майбутньому відвідувачу бібліотеки.
 
        Як зазначають самі бібліотекарі, такий захід - це не лише презентація бібліотечних послуг і ресурсів, а й створення вільного простору для творчої самореалізації жителів міста.