Новини‎ > ‎

Енергодарські навчальні заклади потребують ремонтів та оновлення матеріально-технічної бази

опубліковано 30 січ. 2018 р., 07:56 Відділ інформації   [ оновлено 30 січ. 2018 р., 07:59 ]
        30 січня 2018 року міський голова Павло Музика відвідав Енергодарську загальноосвітню школу №4, де у супроводі начальника управління освіти Світлани Букреєвої та директора школи Олени Воробйової оглянув стан приміщень закладу.
         Частина кабінетів та класів, де навчаються діти, потребують ремонтів, оновлення матеріально-технічної бази. У приміщеннях протікає покрівля, необхідна заміна лінолеуму, є потреба у придбанні нових меблів та обладнання. У зв’язку з відсутністю у 2017 році фінансування на проведення капітальних та поточних ремонтів аналогічна ситуація склалася і у інших навчальних закладах.
     
         Заходи з матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів закладено до коригувань міської Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки. Їх фінансування та реалізація розпочнеться після затвердження відповідним рішенням міської ради.
   
        Павло Музика наголосив, що для уникнення критичної ситуації, яка склалася на початку минулого навчального року, необхідно заздалегідь розпочинати роботи з підготовки та проведення ремонтів у закладах освіти, придбання необхідних матеріалів та меблів. Міський голова закликав депутатів міської ради підтримати фінансування зазначених заходів для забезпечення комфортних умов навчання та виховання дітей.