Новини‎ > ‎

Енергодарський план евакуації населення у разі надзвичайних ситуацій визнано одним з кращих в області

опубліковано 11 трав. 2018 р., 09:39 Відділ інформації
 
   
   11 травня 2018 року у виконавчому комітеті відбулося засідання міської комісії з питань евакуації. У ході засідання розглянуто питання щодо внесення змін до Плану евакуації населення на випадок загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
        Раніше основним пунктом евакуації для населення з Енергодара був Токмак.  Однак, у зв’язку з відсутністю у місті інфраструктури, виникла необхідність перегляду існуючих  планів евакуації. Обласним управлінням з питань цивільного захисту населення для енергодарців визначено нові напрямки: проміжними пунктами евакуації стали Василівка та Михайлівка, пунктами висадки та тимчасового розміщення населення — Василівка та Мелітополь, Василівський, Мелітопольський, Приазовський та Приморський райони.
        Також внесено доповнення до Плану евакуації в частині евакуації людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, матеріальних і культурних цінностей.
        План, запропонований управлінням з питань НС та ЦЗН міської ради, було перевірено комісією Державної служби надзвичайних ситуацій України та визнано одним з найкращих у Запорізькій області.
        У ході засідання розглянуто питання щодо проведення у листопаді 2018 року командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ (із залученням органів з евакуації) на ВП “Запорізька АЕС”. Протягом травня-вересня 2018 року планується провести навчання та тренування з реєстрації та евакуації населення міста та персоналу ВП “Запорізька АЕС” при виїзді на персональному транспорті у разі евакуаційних заходів.