Новини‎ > ‎

Енергодарський міський суд призупинив дію рішень міської ради, які офіційно не набрали чинності

опубліковано 13 вер. 2017 р., 00:21 Відділ інформації
  
     12 вересня 2017 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду за участю секретаря ради Олега Гордевича, заступників міського голови та керівників структурних підрозділів - головних розпорядників бюджетних коштів.
        Павло Музика нагадав, що 31 серпня поточного року постановою Енергодарського суду було припинено дію рішень міської ради, прийнятих на засіданні 30 серпня 2017 року. У зв'язку з цим сьогодні заблокована реалізація соціально важливих напрямків життєдіяльності міста, повідомив міський голова.
        - Постановою суду призупинено дію рішень міської ради, які офіційно не були підписані мною як міським головою, - зазначив Павло Музика. - Після проведення сесії я ще два дні перебував у відпустці, у зв'язку з чим рішення не були підписані та оприлюднені на сайті міської ради. Незважаючи на це, міський суд призупинив ці рішення до їх підписання і набрання чинності. Сьогодні вже подано апеляцію на рішення суду до Дніпропетровського апеляційного суду. Однак через затримку у прийнятті рішень і виділенні коштів ряд життєво важливих для міста питань залишаються невирішеними.
        Перший заступник міського голови Ігор Курдя зазначив, що сьогодні вже розпочато роботу над проектом бюджету міста на 2018 рік. Блокування депутатами у судовому порядку рішень сесії та невиконання всіх запланованих заходів і програм може поставити під загрозу прийняття та затвердження бюджету міста на наступний рік.