Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова зустрівся з працівниками Запорізької теплової електростанції і педагогами та відзвітував про виконану роботу

опубліковано 8 груд. 2016 р., 07:31 Відділ інформації   [ оновлено 8 груд. 2016 р., 22:43 ]
           8 грудня, у рамках планового річного звіту, Енергодарський міський голова Павло Музика провів зустріч з колективом Запорізької теплової електростанції, у ході якої відзвітував про свою роботу на посаді керівника міста.
         Павло Музика розповів про основні напрацювання міської влади, пріоритетні напрямки роботи своєї команди, надав детальну інформацію про результати роботи у сферах освіти, культури, спорту. Серед основних досягнень за 2016 рік міський голова назвав відкриття в Енергодарі при міській раді відділу Державного архітектурно-будівельного контролю, який першим у регіоні отримав повноваження від Державної архітектурно-будівельної інспекції України по здійсненню функцій у сфері містобудівної діяльності. Такий захід, зазначив Павло Музика, дозволяє налагодити чіткий контроль за ходом виконання, законністю і якістю будівельних робіт, які здійснюються у місті.
  
        Енергодарський міський голова нагадав, що сьогодні триває робота з підготовки до прийому-передачі Спеціалізованої медико-санітарної частини №1 з державної до комунальної власності, розробки проекту програми молодіжного будівництва, реконструкції гуртожитку по проспекту Будівельників, 7 під соціальне житло, міського стадіону «Старт» , проекту по обладнанню у місті системи відеоспостереження. Для вирішення цих та багатьох інших важливих питань життєдіяльності міста потрібна лише налагоджена робота міської ради та готовність депутатів працювати на благо своїх виборців, підкреслив Павло Музика.
        Учасники зустрічі переглянули проектну презентацію реконструкції вулиці Української, площі перед палацом культури "Сучасник" і міського пляжу.
  
        Після презентації офіційної частини звіту зустріч продовжилася у форматі діалогу. Тепловиків цікавили питання якості надання медичних послуг у місті, доцільності блокпостів на в'їздах до Енергодара, тарифів на комунальні послуги, проблеми недобудованих об'єктів у місті. З усіх питань Павло Музика надав докладні роз'яснення та відповіді.
        Цього ж дня Енергодарський міський голова зустрівся з освітянами навчальних закладів міста та відзвітував про виконану за рік роботу. Вчителів турбували питання якості внутрішньо-квартальних доріг, роботи громадських туалетів, а також питання подальшої долі басейну у школі №7, який вже декілька років не діє і потребує ремонту. Павло Музика повідомив, що дане питання знаходиться на контролі міської влади, а також висловив сподівання, що за підтримки депутатського корпусу у наступному році буде розпочато роботу з підготовки проекту реконструкції басейну.
  
        У п'ятницю, 9 грудня 2016 року, о 16.00 в конференц-залі виконавчого комітету Енергодарської міської ради відбудеться звіт міського голови перед громадою міста Енергодара.