Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова відзвітував перед громадою за підсумками роботи за минулий рік

опубліковано 9 груд. 2016 р., 08:43 Відділ інформації   [ оновлено 11 груд. 2016 р., 22:08 користувачем Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради ]
    
9 грудня у виконавчому комітеті міської ради відбувся звіт Енергодарського міського голови Павла Музики  перед жителями міста про виконану роботу за рік на посаді керівника міста. 
            Павло Олексійович презентував пріоритетні напрямки роботи своєї команди та основні напрацювання міської влади, надав детальну інформацію про результати роботи у галузях освіти, культури, спорту, економічного та соціального напрямках. Серед основних досягнень за 2016 рік міський голова назвав відкриття в Енергодарі при міській раді відділу Державного архітектурно-будівельного контролю, який першим у регіоні отримав повноваження від Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо здійснення функцій у сфері містобудівної діяльності. Такий захід, підкреслив Павло Музика, дозволяє налагодити чіткий контроль за ходом виконання, законністю і якістю будівельних робіт, які здійснюються у місті.
            Серед інших важливих впроваджень року – підписання Меморандуму про співпрацю з Федерацією канадських муніципалітетів стосовно спільного впровадження українсько-канадської програми технічної допомоги – Проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», реалізація міської Програми стимулювання населення м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2015-2017 роки, передача гуртожитків з балансу ВП «Запорізька АЕС» до комунальної власності міста, збереження їх статусу та надання дозволів на приватизацію житла енергодарцям. 
           Завдяки залученню інвестицій у  2016 році у місті успішно реалізовано проект “Оновлення матеріально-технічної бази фізіотерапевтичного відділення”, який впроваджувався у рамках Програми зміцнення спроможності територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб (GIZ). На базі ДЗ “СМСЧ №1” проведено ремонтні роботи на суму 180 тисяч гривень за кошти компанії ДТЕК у приміщеннях грязелікарні та придбано нове фізіотерапевтичне обладнання на суму 500 тисяч гривень (міжнародний грант). Дане обладнання змонтовано та введено в експлуатацію з 1 листопада поточного року.
            Енергодарський міський голова нагадав, що сьогодні триває робота з розробки проекту програми молодіжного житлового будівництва, реконструкції гуртожитку по проспекту Будівельників, 7 під соціальне житло, міського стадіону «Старт». Для вирішення цих та багатьох інших важливих питань життєдіяльності міста потрібна лише налагоджена робота міської ради та готовність депутатів працювати на благо своїх виборців, підкреслив Павло Музика. 

  
            З метою вжиття антикорупційних заходів проведено аудит фінансового-господарської діяльності комунальних підприємств «Ритуал» та «Підприємство комунальної власності», а також уперше в історії міста оголошено відкритий конкурс на посаду генерального директора КП «ПКВ».
             Серед питань, робота над якими ініційована командою міського голови, -  реконструкція системи освітлення вулиць шляхом залучення інвестицій проекту «Сонячна енергія», відкриття на базі Спеціалізованої медико-санітарної частини №1 кабінету мамолога, придбання медичного обладнання після прийому-передачі закладу з державної до комунальної власності, організація руху міського транспорту у двох протилежних напрямках, встановлення системи відеоспостереження, забезпечення укомплектованості кадрів міського відділення поліції, брендування міста для залучення нових інвестицій, встановлення теплових лічильників у кожному житловому будинку, створення бізнес-інкубатора з метою сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.
            Учасники зустрічі переглянули проектну презентацію реконструкції вулиці Української, площі перед палацом культури "Сучасник" та міського пляжу.
        Після звіту-презентації зустріч продовжилася у форматі діалогу. Енергодарців турбували питання розподілу житла у гуртожитках, ремонту покрівель, упорядкування тарифів на обслуговування прибудинкових територій, вирішення питання безпритульних тварин, налагодження громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, законності грошових внесків у батьківські фонди закладів освіти міста. З усіх питань Павло Музика надав роз’яснення відповіді.