Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова провів позаплановий прийом учасників АТО

опубліковано 13 груд. 2017 р., 05:40 Відділ інформації   [ оновлено 13 груд. 2017 р., 05:40 ]
         13 грудня 2017 року міський голова Павло Музика провів позаплановий прийом на прохання учасників АТО. Бійці звернулися до міського голови з пропозицією розглянути можливість внесення змін до складу Центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, який діє при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради, зокрема, ввести до складу Центру безпосередніх учасників бойових дій.
         Центр надання допомоги учасникам АТО було створено розпорядженням Енергодарського міського голови від 22.10.2015 №290-р, відповідно до Указу Президента України та розпорядження голови Запорізької ОДА. Розпорядженням міського голови від 13.11.2015 №316-р затверджено його персональний склад, до якого увійшли 9 координаторів за напрямками з надання різних видів послуг: з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, санаторно-курортного лікування, юридичних, земельних та житлових питань. Центр очолює волонтер, член правління ГО “Об'єднання учасників АТО та волонтерів «Передова»” Катерина Стаценко.       Серед першочергових завдань Центру - збір інформації та виявлення спектру проблем, з якими стикаються учасники АТО, їх вирішення та надання допомоги бійцям та їх родинам.
  
         Учасників АТО також турбували питання щодо збільшення фінансування на зубопротезування, виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, навчання на курсах водіїв. Напередодні виконавчий комітет Енергодарської міської ради погодив проект Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.Енергодара на 2018-2020 роки, яким передбачено кошти на навчання учасників АТО на курсах водіїв категорії «С». На сьогодні учасники АТО мають змогу навчатися на курсах водіїв категорії «В» за рахунок коштів обласного бюджету.
         Павло Музика висловив готовність до співпраці, наголосив на важливості налагодження конструктивного діалогу між міськими службами та учасниками АТО для ефективного вирішення наявних проблем.