Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова привітав працівників Запорізької ТЕС з Днем енергетика

опубліковано 23 груд. 2016 р., 09:09 Відділ інформації   [ оновлено 23 груд. 2016 р., 09:09 ]
            23 грудня міський голова Павло Музика взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню енергетика для працівників ВП «Запорізька ТЕС» ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго».
        Міський голова привітав колектив підприємства з професійним святом, подякував за ефективну роботу та цінний внесок у розвиток та процвітання міста, Від міської влади колективу Запорізької теплової станції у подарунок передані чотири великі прапори - іменний прапор компанії ДТЕК, прапор Європейського Союзу, Державний прапор України та прапор міста Енергодара.
  
        Кращі працівники підприємства були відзначені нагородами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, компанії ДТЕК «Дніпроенерго», Почесними грамотами виконавчого комітету Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови. Павло Музика вручив Нагрудні знаки Енергодарської міської ради "Кращий працівник" за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи машиністу паливно-транспортного цеху Сергію Лактіонову та слюсарю цеху з технічного обслуговування і підготовки устаткування Сергію Толочко.
  
        Зі словами привітань до колективу Запорізької ТЕС звернулися директор теплової станції Ігор Снєгін, директор з генерації електроенергії «ДТЕК Енерго» Сергій Куріленко, голова профспілкового комітету Запорізької ТЕС Ігор Рижов, представники Запорізької АЕС. Сергій Куріленко вручив колективу ТЕС в особі директора Ігоря Снєгіна почесну нагороду за найвищу оцінку рівня безпеки та якості виробництва серед теплових станцій компанії «Дніпроенерго».
        Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів міста та запрошених артистів. Подарунком до свята для працівників енергетичної галузі від міської влади став святковий феєрверк.