Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова підписав Меморандум про співпрацю з Інженерною палатою області та народним депутатом Сергієм Тарутою

опубліковано 28 бер. 2018 р., 22:51 Відділ інформації   [ оновлено 28 бер. 2018 р., 23:06 ]
  
        28 березня 2018 року Енергодар з робочим візитом  відвідав народний депутат України Сергій Тарута.
У ході візиту нардеп зустрівся з міським головою Павлом Музикою, працівниками виконавчого комітету, представниками громадськості та ЗМІ, жителями міста. Участь у заході взяв Президент Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області» Олег Кузьменко.
        Сергій Тарута розповів про своє бачення соціально-політичної ситуації, яка склалася у державі, окреслив основні проблемні питання, які потребують реформування та змін, зокрема, відтік професійних кадрів з України, відсутність необхідної кількості робочих місць та кваліфікованої підготовки фахівців технічних професій. Народний депутат презентував енергодарцям свою програму економічного розвитку держави - Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030». 
        У ході зустрічі було підписано тристоронній Меморандум про подальшу співпрацю між Енергодарською міською радою в особі міського голови Павла Музики, Асоціацією «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області» в особі її президента Олега Кузьменка та народним депутатом України Сергієм Тарутою. У рамках співпраці планується впровадження енергоефективних заходів, зокрема, залучення мобільної лабораторії, яка буде здійснювати енергоаудит бюджетних та комунальних установ при проектуванні енергозберігаючих заходів за сучасними технологіями, що дозволить суттєво зекономити бюджетні кошти. Окрім того, Інженерною палатою впроваджуються заходи щодо поліпшення якості будівництва та інженерних робіт, підвищення кваліфікації інженерів. З цією метою для фахівців інженерної справи організовуються  семінари і курси підвищення кваліфікації, в тому числі, навчання та обмін досвідом з Німеччиною.
        Зустріч продовжилася у форматі діалогу. Народний депутат відповів на запитання енергодарців, які стосувалися реформування медичної галузі, економічного розвитку міста та держави, підтримки бізнесу, пільгових соціальних виплат. 
        По завершенню візиту Сергій Тарута провів прес-конференцію, у ході якої надав відповіді на запитання журналістів.