Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика звітував перед жителями міста про роботу за рік

опубліковано 18 груд. 2017 р., 01:42 Відділ інформації   [ оновлено 18 груд. 2017 р., 01:42 ]
    
    15 грудня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика відзвітував перед жителями міста про виконану роботу за рік на посаді міського голови.

        Павло Олексійович представив увазі присутніх детальний аналіз всіх сфер життєдіяльності міста за 2017 рік, розповів про пріоритетні напрямки роботи міської влади.
        Серед основних напрацювань у 2017 році міський голова назвав вирішення питання щодо змін меж та площі заказників місцевого значення, що надасть змогу вирішити проблему утилізації твердих побутових відходів і поховання у місті Енергодарі на наступні 30 років; проведення реконструкції системи опалення будівлі, систем вентиляції та кондиціювання великої глядацької зали МПК «Сучасник»; проведення капітального ремонту дитячої художньої школи; капітальний ремонт будівлі Центру дитячої і юнацької творчості; підписання Меморандуму про співпрацю між Енергодарською міською радою та Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ щодо запровадження в Енергодарі Громадського бюджету; затвердження міської Програми забезпечення молоді міста Енергодара житлом на 2017-2021 роки; створення та функціонування при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства; проведення робіт щодо відкриття на базі ДЗ “СМСЧ №1” гемодіалізного відділення.
        За рейтингом результатів діяльності територій області за підсумками 2016 року серед міст обласного значення Енергодар посів І місце за сукупністю показників соціально-економічного розвитку (за підсумками I півріччя 2017 року – II місце). Рівень соціально-економічного розвитку міста залишається високим, адже більшість показників, що характеризують стан місцевої економіки, суттєво перевищують відповідні показники по області.
        Енергодар продовжує успішно співпрацювати з міжнародним проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), завдяки чому у 2017 році затверджено Стратегічний план розвитку міста Енергодара до 2027 року, а також розроблено міську Програму розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на 2017-2021 роки.
        Міський голова розповів про роботу, яка ведеться у сфері надання житлово-комунальних послуг. У 2017 році виконано роботи з капітального ремонту 5 покрівель;  розроблено робочі проекти на заміну 13 ліфтів; проведено поточні ремонти 5 міських  доріг; проведено поточний ремонт будівель, споруд і покрівель військової частини 3033; проведено роботи з поточних ремонтів дорожнього полотна за рахунок субвенції з державного бюджету: на проспекті Будівельників, на вулиці Придніпровській та на ділянці вул. Центральної. До кінця поточного року планується завершити роботи із встановлення 50 лічильників тепла у 30 житлових будинках.
  
         Серед запланованих соціально значущих для міста робочих проектів, реалізація яких запланована на 2018 рік - благоустрій території на вулиці Молодіжній; реконструкція багатоповерхового гуртожитку №5 на проспекті Будівельників, 7; будівництво системи відеоспостереження; розширення проїжджої частини вулиці Української; реконструкція системи вуличної мережі зливової каналізації на вулиці Курчатова та проспекті Будівельників; розширення існуючого цвинтаря.
        Для вирішення цих та багатьох інших важливих питань життєдіяльності міста потрібна лише злагоджена робота міської ради, готовність депутатів працювати на благо енергодарців, підкреслив Павло Музика.
        Питання, що надійшли від жителів міста на адресу міської влади, стосувалися проведення зустрічі міського голови з учасниками АТО, завершення будівництва недобудованих об’єктів соціального призначення ДП «НАЕК «Енергоатом», вирішення проблеми безпритульних собак, якості надання житлово-комунальних послуг, організації роботи квіткового ринку на вулиці Українській, надання пільг першобудівельникам міста Енергодара, популяризації української мови, роботи ДЗ «СМСЧ №1». Всі питання поставлено на контроль міської влади для опрацювання.