Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика звернувся до Президента України з проханням дати правову оцінку проведеним у виконкомі обшукам

опубліковано 29 груд. 2016 р., 06:59 Відділ інформації   [ оновлено 2 січ. 2017 р., 21:43 користувачем Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради ]
        29 грудня, відповідно до розпорядження міського голови від 23.12.2016 №414-р, о 09.00 було заплановано проведення чергової одинадцятої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. Через відсутність кворуму засідання міської ради не відбулося. Для участі у сесії зареєструвалися 16 депутатів з 34. На засідання у повному складі не з'явилися депутати від партій “Нова політика”, “Сильна Україна”, БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, по одному депутату від Партії Захисників Вітчизни та “Опозиційний блок”.
        Міський голова Павло Музика нагадав присутнім, що неприйнятими залишаються питання, які стосуються затвердження бюджету міста Енергодара на наступний рік, ряду соціальних програм, заробітних плат та премій працівникам міських служб, функціонування виконавчих органів та бюджетних організацій.
Павло Музика озвучив Звернення від свого імені на адресу Президента України, Петра Порошенка з проханням вжити дієвих заходів щодо встановлення об`єктивних причин проведення обшуків у Енергодарській міській раді 22.12.2016, а також «негайно втрутитись у ситуацію що склалась у Запорізькій області та зупинити свавілля та беззаконня з боку правоохоронних органів».

  
        На завершення міський голова привітав депутатів міської ради та жителів міста з наступаючими новорічними та різдвяними святами.
        - Всім енергодарцям бажаю здоров’я, миру та добробуту. Нехай ці новорічні свята пройдуть для всіх нас позитивно та яскраво. Впевнений, у 2017 році все у нас буде добре!