Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика зустрівся з лідерами ініціативної групи та подякував за підтримку жителів міста

опубліковано 29 лист. 2016 р., 03:41 Відділ інформації   [ оновлено 29 лист. 2016 р., 03:42 ]
 
 28 листопада у виконавчому комітеті за ініціативи міського голови Павла Музики відбулася зустріч з громадськими активістами Олегом Глинських та Оленою Дорошенко.
        Як відомо, за ініціативи активістів та небайдужих жителів міста два тижні поспіль в Енергодарі проходила громадська акція, мета якої - закликати депутатів Енергодарської міської ради, які саботують проведення сесій, не залишатися осторонь від проблем жителів міста, прийти на засідання та проголосувати за соціальні питання. Серед учасників акції були люди, які мають хронічні хвороби і вимагають термінового виділення коштів на лікування. Через затримку у прийнятті питань про виділення коштів з депутатського фонду, енергодарці, у тому числі - діти і тяжкохворі, кілька місяців не можуть отримати матеріальну допомогу на лікування. У ході акції активісти відвідали за місцем проживання депутатів міської ради Анатолія Анохіна (політична партія ВО «Батьківщина») та Сергія Сідаша (політична партія «Нова політика»), поспілкувалися з обранцями та отримали обіцянку, що депутати візьмуть участь у черговій сесії міської ради.
        У ході зустрічі Павло Музика подякував лідерам ініціативної групи за небайдужість та активну громадянську позицію. У зв'язку з тим, що більшість депутатів-«прогульників» публічно пообіцяли припинити блокування засідань міської ради, повідомили про готовність взяти участь у черговій сесії і проголосувати за соціальні питання, міський голова звернувся до активістів з проханням призупинити акцію, аби не створювати соціальної напруги у місті.
        - Сьогодні мною вже підписано розпорядження про продовження сесії міської ради 7 грудня, - зазначив Павло Музика. - Документ вже є на офіційному сайті міської ради та буде оприлюднений у засобах масової інформації. До порядку денного сесії внесено виключно соціальні питання, що стосуються виділення коштів на виплати працівникам бюджетної сфери, матеріальну допомогу учасникам АТО і пільговим категоріям енергодарців. Тому запрошую всіх жителів, питання яких вимагають термінового вирішення, зокрема, виділення коштів на матеріальну допомогу, та знаходяться у пакеті проектів рішень міської ради, взяти участь у сесії і особисто стати свідками того, як проходить рішення їхніх наболілих проблем.
        Міський голова доручив секретарю міської ради Олегу Гордевичу особисто запросити на засідання всіх депутатів і до п'ятниці поточного тижня подати повну інформацію про те, хто з обранців повідомив про свою готовність взяти участь у сесії. Активісти звернулися з проханням повідомити їм про участь депутатів, адже в суботу, 3 грудня, було заплановано продовження акції і візит до чергового депутата- «прогульника».
- Я вірю у здоровий глузд наших депутатів і закликаю їх перенаправити вектор зусиль з популістських вчинків на ефективне вирішення проблем жителів нашого міста. Сподіваюся, що подібні політичні маніпуляції припиняться і більше ніколи не матимуть місця в Енергодарі, - підкреслив Павло Музика.
  Олег Глинських висловив готовність від імені ініціативної групи до співпраці з депутатами та міською владою, а також зазначив, що основна мета такої акції - наочно довести, що громадська активність і небайдужість можуть привести до конкретних результатів.
        - Без підтримки депутатського корпусу міській владі буде складно виконувати свою роботу, - зазначив міський голова. - Значна кількість важливих для життя енергодарців питань чекають своєї черги і потребують вирішення. У команди міського голови - багато задумів та ідей, спрямованих на створення комфортних умов для жителів міста, вирішення проблемних питань, розробляються проекти міських програм, у тому числі, для залучення інвестицій і соціально-економічного розвитку Енергодара. Тому закликаю всіх депутатів починати відкритий продуктивний діалог з міською владою і жителями міста, знаходити компроміс і порозуміння та спільними зусиллями працювати заради комфорту, безпеки, процвітання і розвитку нашого міста.