Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань

опубліковано 5 груд. 2017 р., 05:26 Відділ інформації   [ оновлено 5 груд. 2017 р., 05:26 ]
      
 
4 грудня 2017 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань. У ході прийому на адресу міського голови надійшло 7 звернень, які стосувалися проведення ремонту примикання балкону до даху будинку, відшкодування збитків, понесених внаслідок затоплення квартири під час капремонту покрівлі будинку №93 на вулиці Молодіжній, надання матеріальної допомоги на лікування з коштів депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги, передачі пам’ятного знаку до 30-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників на баланс комунального підприємства ЦД «Промінь».

        До міського голови також звернулися енергодарці, які проходять лікування від ниркової недостатності, із запрошенням взяти участь у відкритті відділення гемодіалізу при ДЗ «СМСЧ №1» та підписанні актів завершення будівельних робіт 6 грудня 2017 року. Окрім того, заявники виступили з пропозицією розглянути можливість надання повноважень виконавчому комітету щодо проведення торгів на придбання витратних матеріалів для проведення процедури гемодіалізу.
        З усіх питань, які надійшли у ході прийому, громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі було взято на контроль для подальшого вирішення.