Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика провів погоджувальну раду з лідерами політичних партій з питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради

опубліковано 25 січ. 2017 р., 07:19 Відділ інформації   [ оновлено 25 січ. 2017 р., 07:20 ]
           25 січня Енергодарський міський голова Павло Музика, за участю секретаря ради Олега Гордевича, заступників міського голови Ігоря Курді та Василя Разводова, провів зустріч з депутатами Енергодарської міського ради, лідерами місцевих організацій політичних партій БПП “Солідарність”, “ВО “Батьківщина”,  “Сильна Україна”, “Опозиційний блок”. Зустріч пройшла у форматі узгоджувальної ради, у ході якї депутати обговорили спірні питання, внесені до порядку денного засідання чергової дванадцятої сесії Енергодарської міської ради, яку заплановано провести 27 січня.
  
   Одне з основних питань, винесених на розгляд сесії, стосується надання згоди на передачу ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1». Як зазначив Павло Музика, для забезпечення стабільної роботи медичного закладу та підвищення якості надання медичних послуг така міра є необхідністю. 
   - Я не згоден з риторикою керівника медико-санітарної частини, яка запевняє, що Міністерство охорони здоров’я ще не прийняло остаточного рішення щодо подальшої долі ДЗ «СМСЧ №1». Прийняття медичного закладу на баланс міста – це пряма вимога Міністерства у рамках реформування медицини. Енергодар – єдине з міст-супутників України, який досі не надав згоду на прийом-передачу СМСЧ.
   Після тривалих обговорень прийнято рішення під час проведення засідань постійних комісій міської ради 26.01.2017 детально роз’яснити депутатам міської ради всі переваги, умови та наслідки передачі медико-санітарної частини до комунальної власності міста.
   Інші питання, обговорені під час зустрічі, стосувалися корективів до проекту бюджету міста на 2017 рік, питання щодо перевірки наявності та забезпечення належного збереження первинних документів комунального підприємства «Підприємство комунальної власності», здійснення електронних закупівель в Енергодарі, недовіри та звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дабіжі Яні Георгіївні, роботи міського ринку, організації харчування учнів молодших класів у навчальних закладах міста, а також погашення заборгованості КП «ПКВ» за спожите тепло перед ВП «Запорізька АЕС».
   Павло Музика наголосив на необхідності включити до статей видатків міського бюджету кошти на обладнання системи відеоспостереження у місті, а також для ремонту систем освітлення на території МПК «Сучасник». Депутати підтримали дану пропозицію.