Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика провів плановий прийом громадян з особистих питань

опубліковано 4 лип. 2017 р., 06:52 Відділ інформації   [ оновлено 4 лип. 2017 р., 06:52 ]
      
 
04 липня 2017 міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 9 осіб. Питання, що надійшли, стосувалися встановлення лавочок у подвір’ї будинків по вул.Українській, 6, 8, облаштування вентиляційних отворів у підвалі будинку №39 по вул.Українській, врегулювання температурного режиму води, виділення житла у гуртожитку, покращення житлових умов, прописки, ремонту будинку, вирішення проблеми безпритульних тварин, налагодження поливу, забезпечення пожежної безпеки у лісовій зоні міста.
         До міського голови звернулися представники громадської організації «Об’єднання учасників АТО та волонтерів» з питанням стосовно відведення земельних ділянок учасникам АТО. Напередодні, відповідно до змін у законодавстві, територію мікрорайону 10-а, який зарезервовано під виділення земельних ділянок для учасників АТО міста Енергодара, було виведено із земель лісового фонду. У зв’язку з цим на сесії міської ради депутатами було прийнято рішення зняти з розгляду питання щодо виділення землі бійцям по вулиці Молодіжній та на території СГТ «Волна». Втім, учасників АТО цікавить земля не тільки під житлове будівництво, але й земельні ділянки іншого цільового призначення, зокрема, під садівництво або індивідуальне дачне будівництво. Павло Олексійович повідомив, що питання стосовно виділення землі учасникам АТО планується розглянути та обговорити під час засідань постійних комісій міської ради.
        З усіх питань, які надійшли у ході прийому, громадянам були надані вичерпні відповіді, частина з них поставлені на особистий контроль міського голови для подальшого вирішення.