Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика провів черговий прийом громадян

опубліковано 16 січ. 2017 р., 06:01 Відділ інформації   [ оновлено 16 січ. 2017 р., 06:11 ]
 
16 січня міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 4 особи. Питання, що надійшли, стосувалися налагодження системи опалення у житловому будинку, видачі державних актів на земельні ділянки на території садово-городницького товариства «Волна», вирішення житлового питання.
        До міського голови звернулася жителька міста, донька якої працює у ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1». Як повідомила жінка, керівництво медичного закладу змусило молодого спеціаліста піти у відпустку на 4 дні за власний рахунок. При цьому медика примушують виходити на роботу у зазначені дні, порушуючи трудове законодавство. Павло Музика зазначив, що сьогодні ведеться робота щодо підготовки до процедури передачі Енергодарської медико-санітарної частини з державної до комунальної власності.
        - На підтримку ДЗ «СМСЧ №1» з міського бюджету витрачаються чималі кошти – майже дві третини загального обсягу фінансування медичного закладу. Контроль за використанням бюджетних коштів та за якістю надання медичних послуг, які надаються населенню, можливий тільки після надання установі статусу комунального закладу. На жаль, керівництво медичного закладу не зацікавлено у налагодженні такого контролю, ризикуючи залишити колектив без належних своєчасних виплат. 
  
        У 2017 році видатки на фінансування спеціалізованих медичних частин міст-супутників атомних електростанцій України з державного бюджету не передбачені.  Як запевнив Павло Музика, міська влада готова надати всю необхідну допомогу і підтримку колективу медичного закладу, прийнявши на баланс медичну частину, забезпечити медпрацівникам своєчасну виплату заробітної плати та всіх належних виплат, зберегти штатну чисельність медиків незмінною. Для початку процедури прийому-передачі медичної частини необхідно відповідне рішення міської ради. Проект звернення Енергодарської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо передачі ДЗ «СМСЧ №1» до комунальної власності міста винесено на розгляд чергової сесії міської ради.
        З усіх питань, які надійшли у ході прийому, громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.