Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

опубліковано 1 бер. 2017 р., 06:56 Відділ інформації   [ оновлено 5 бер. 2017 р., 22:09 ]
   
1 березня 2017 року під головуванням Енергодарського міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, у ході якого були розглянуті заяви громадян щодо оформлення дозволу на дарування житла, встановлення часу зустрічі з дитиною, відчуження житла, захисту майнових та житлових прав дітей. 
    У ході засідання було заслухано звіти за 2016 рік  служби у справах дітей міської ради, управління освіти, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питання щодо запобігання вчиненню правопорушень серед дітей, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин та пропаганди здорового способу життя. За результатами обговорень комісією прийнято рішення, в якому враховано пропозиції для удосконалення роботи в даному напрямку.
    Комісією розглянуто матеріали про стан 11 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснено заходи щодо взяття, завершення або продовження їх соціального супроводу спеціалістами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.