Новини‎ > ‎

Енергодарський міський голова Павло Музика: «Питання організації харчування в школах - обов'язок керівників навчальних закладів»

опубліковано 25 січ. 2017 р., 07:19 Відділ інформації
        25 січня міський голова Павло Музика взяв участь у нараді керівників навчальних закладів управління освіти міської ради. Перед початком засідання міський голова привітав з призначенням на посаду начальника управління освіти Букреєву Світлану Михайлівну. 
  
        У ході наради присутні заслухали інформаційну довідку заступника начальника управління освіти Олени Ржевської стосовно харчування у загальноосвітніх навчальних закладах протягом 2016 року. 
        Як зазначив міський голова, неналежний рівень організації харчування учнів 1-4 класів – одне з проблемних питань освітньої галузі міста, яке потребує оперативного втручання та вирішення. 
        - Напередодні мною була здійснена перевірка у їдальні загальноосвітньої школи №2, результати якої, на жаль, досить незадовільні. У ході ревізії було виявлено ряд порушень, зокрема, неналежний санітарно-гігієнічний стан кухні та їдальні, порушення термінів та умов зберігання продуктів. Протягом майже року у їдальні не працює витяжка. Окрім того, існує проблема того, що діти не їдять ту їжу, яку готують у школах. З міського бюджету витрачаються мільйони на харчування у навчальних закладах, закупляються якісні продукти, з боку влади робиться все для створення належних умов харчування учнів. Але нам необхідний чіткий контроль у цій сфері. Тому звертаюся до вас із проханням жорсткіше ставитися до тих людей, які годують наших дітей. 
  
        Найближчим часом, запевнив Павло Музика, аналогічні перевірки якості харчування дітей будуть здійснені в усіх школах.  
        Світлана Букреєва наголосила, що до підрядної організації, з якою укладаються договори на годування дітей, будуть висунуті зауваження та претензії, які належать до їх компетенції. Втім, наголосила, що належна організація харчування у кожній школі – прямий обов’язок керівників навчальних закладів. З моменту вступу на посаду начальник управління освіти здійснила перевірки у чотирьох навчальних закладах міста, у кожному з яких були виявлені ті чи інші порушення. 
        Інші питання, обговорені під час наради, стосувалися реалізації заходів державного нагляду за діяльністю навчальних закладів у 2016 році, рівня травматизму учнів та вихованців під час навчально-виховного процесу за 2016 рік, виконання бюджету за 2016 рік та бюджету управління освіти на 2017 рік.
        У ході наради міський голова привітав виконувача обов’язків завідувача дитячого навчального закладу №3 Раїсу Корендо з днем народження.